Firma Adı İletişim Konum
DENER MAK. SAN VE TİC AŞ
Sultansazı Organize Sanayi Bölgesi 6. Sokak No: 12 / İncesu / KAYSERİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 352 321 1350
Web: https://www.dener.com/
Salon: 7
Stant: 720
Ürün Grupları
  • Sac isleme Makineleri
  • Plazma Kesim Makineleri
  • Lazer Kesme Tezgahlari
  • Sekillendirme Teknolojisi
  • Presler

Dener Group

Hidrolik Abkant PreslerHidrolik Abkant Presler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DENER PUMA XL CNC modeli senkronize hidrolik sistemli 2D grafik programlama ünitesine sahip çok eksenli abkant prestir. Kolay ve fonksiyonel 2D grafik kontrol sistemi ile bükülmek istenen parçalar ekranda çizilebilir ve otomatik büküm adımlama sistemi ile CNC kontrol ünitesi parçaların en hızlı nasıl bükülebileceğini hesaplar. 2 boyutlu bıçak ve kalıp programlama sistemi ile operatörler kolaylıkla takımları programlayabilmekte ve hafızaya kaydedebilmektedir. Gerekli olduğunda hafızadan bıçak ve kalıpların grafiklerini görerek büküm programına ekleyebilmektedir. Büküm Düzeltme fonksiyonu ile her zaman aynı kalite bükümleri elde etmek için veri tabanına otomatik kayıt yapılmakta, operatör istediği büküme bu düzeltme değerleri ekleyebilmektedir. 3D veya DXF olarak hazırlanmış parça çizimleri CNC tarafından otomatik olarak adımlanmakta, en uygun bıçak ve kalıp hafızadaki uygun takımlardan seçilmekte ve büküm simülasyonu 3D olarak yapılmaktadır. Bu sayede en zor parçalar bile makinanın uzun süre beklemeden üretilmesini olanaklı kılmaktadır.

Servo Elektrikli Abkant PreslerServo Elektrikli Abkant Presler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Servo Elektrikli Abkant Presler hidrolik içermeyen, esnek, güvenilir ve ileri bükme tekniğine sahip makinelerdir. Bu yeni nesil büküm makineleri daha hızlı ve daha hassas olduğu için kullanıcılarına düşük üretim maliyetleriyle yüksek verimlilik, daha gelişmiş ergonomi özellikler ve çevreye duyarlı üretim teknikleri sunar. Dener Makina Türkiye de yerli Servo Elektrikli Abkant Preslerin öncüsü ve ilk üreticisi olarak farklı model ve tonajlarla, müşterilerinin yeni nesil büküm teknolojileri ile tanışmasını sağlamıştır.

Vidalı - Milli Elektrikli Abkant PreslerVidalı - Milli Elektrikli Abkant Presler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vidalı Milli Abkant Presler hidrolik içermeyen, esnek, güvenilir ve ileri bükme tekniğine sahip makinelerdir. Bu yeni nesil büküm makineleri daha hızlı ve daha hassas olduğu için kullanıcılarına düşük üretim maliyetleriyle yüksek verimlilik, daha gelişmiş ergonomi özellikler ve çevreye duyarlı üretim teknikleri sunar. Dener Makina Türkiye de yerli Vidalı Milli Abkant Preslerin öncüsü ve ilk üreticisi olarak farklı model ve tonajlarla, müşterilerinin yeni nesil büküm teknolojileri ile tanışmasını sağlamıştır.

Fiber Lazer Kesim MakineleriFiber Lazer Kesim Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

2KW 4KW 6KW 8KW 16KW Lazer güç seçenekleri mevcuttur. FL 3015, düşük enerji tüketimi, hızlı kesim kapasitesi ve minimum bakım maliyeti ile rakipsiz bir makinedir. FL3015 fiber lazer, yüksek verimlilik ve üst segment standartlarına sahip lazer kesim makinesidir. Kesim kafasının hareketine göre toz toplama kapakları açılır veya kapanır. Aynı zamanda, işletme ortamında yanık kokusu olmamasını ve kesme işlemi sırasında oluşan dumanı dışarı atmayı sağlamaktadır. Çift kesim tablası sistemi iş akışının artırılması, malzemenin kolay yerleştirilmesi ve malzemeleri kaldırmak için harcanan zamanı azaltmak için tasarlanmıştır. Otomatik sac tanıma özelliği ile sac üzerinden 3 nokta tanımlama metodu ile sacın makineye göre açısı ve köşesi otomatik olarak hesaplanır. Fiber lazerler bakıma ihtiyaç duymazlar. Uzun ömürlüdürler, yaklaşık olarak 100.000 saat diyot ömrü vardır.

Plazma Kesim MakineleriPlazma Kesim Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Windows tabanlı CNC Kontrol Ünitesi, Yüksek hızlar için tasarlanmış sağlam konstrüksiyon, Çift taraftan tahrik ile yüksek pozisyonlama, Hızlı ve doğru hareket sağlayan, Helis Kramayer ve Pinyon dişli tahrik sistemi, Eksen pozisyonlama hassasiyeti + 0,02 mm, Eksen pozisyonlama hızı 35m/dk, Otomatik torch yükseklik kontrolü, Şekil kütüphanesi ile hazır parça programlayabilme, Otomatik Nesting yazılımı ile firesiz parça yerleştirebilme özelliği ile malzeme ve zaman tasarrufu, Eksensel hareketlerde AC servo motorlar, Torç sistemi için pnomatik darbe önleyici, Hava temizleme sistemine uygun kesim sehbası, Otogaz kontrolü bulunmaktadır.

CNC & NC Giyotin MakaslarCNC & NC Giyotin Makaslar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Monoblok kaynaklı çelik gövde, hassas arka dayama, yüksek kaliteli bıçak ve kullanıcı dostu CNC kontrol sistemi ile Dener CNC açı ayarlı makasları sac işleme sektöründe kalitesini ve güvenirliğini ispatlamış bir seridir. Dener CNC Giyotin Makasları kesim boyunda 3 metreden 6 metreye kadar ve kesim kalınlığında 6 mm den 20 mm ye kadar standart olarak sunmaktadır. Bunun dışındaki kalınlık ve boyları müşterilerden gelen özel talepler doğrultusunda üretmektedir. Dener CNC Hidrolik Giyotin Makasları kontrol ünitesi üzerinden girilen sac kalınlığı sac cinsi değerleri ile otomatik olarak kesim açısı ve kesim boşluğunu ayarlamakta değişik sac tiplerine göre açı ve bıçak boşluğunu maneul olarak ayarlama sıkıntısı sonlandırmaktadır. Bu sayede kaliteli ve hassas kesim elde edilebilmektir. Kesim programı hafızası ile çeşitli ölçüdeki sac plakalar tek bir programda hızla kesilmekte verimlilik artmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.