Makine İmalat Sanayisinin Yeni Markası MATEF Başarısını Kanıtladı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle hazırlanan MATEF Üretim Teknolojileri, Sac İşleme – Metal İşleme Makineleri, Lazer - Otomasyon - Robotik Sistemler, Kaynak ve Yüzey İşlem Teknolojileri, Makine Ekipmanları ve Fabrika Donanımları Fuarı 20 -23 Haziran 2023’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Makine İmalat Sanayinin Yeni Markası MATEF Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle hazırlanan MATEF Üretim Teknolojileri, Sac İşleme – Metal İşleme Makineleri, Lazer - Otomasyon - Robotik Sistemler, Kaynak ve Yüzey İşlem Teknolojileri, Makine Ekipmanları ve Fabrika Donanımları Fuarı 20 Haziran’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

TÜRKİYE’NİN GELİŞEN MAKİNE SEKTÖRÜNE GÜÇ KATACAK MATEF FUARI 20 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle hazırlanan MATEF Üretim Teknolojileri, Sac İşleme – Metal İşleme Makineleri, Lazer - Otomasyon - Robotik Sistemler, Kaynak ve Yüzey İşlem Teknolojileri, Makine Ekipmanları ve Fabrika Donanımları Fuarı 20 Haziran Salı günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

TÜYAP’tan makine sektörünün ihracata açılan kapısı olacak yeni bir fuar: MATEF

MATEF Üretim Teknolojileri, Sac İşleme – Metal İşleme Makineleri, Lazer - Otomasyon - Robotik Sistemler, Kaynak ve Yüzey İşlem Teknolojileri, Makine Ekipmanları ve Fabrika Donanımları Fuarı, 20-23 Haziran 2023 tarihlerinde Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan fuar, yerli üretici ve yabancı ziyaretçiyi buluşturarak katılımcılara yeni ihracat fırsatları yaratmayı amaçlıyor.