Firma Adı İletişim Konum
BBEND MAKİNA İTHALAT İHRACAT SAN. EV TİC. LTD. ŞTİ.
KAYAPA MAH. ORKİDE 350. CAD. NO: 1/1 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 493 2121
Web: http://www.bbendmakina.com/
Salon: 7
Stant: 707
Ürün Grupları
  • Sac isleme Makineleri
  • Profil Bukme Makineleri
  • Boru isleme Makineleri
  • Metal isleme Makineleri

BBEND Makina olarak üretiminde bulunduğumuz Boru ve Profil Bükme Makinalarımız, Boru Sonu Kapatma Makinalarımız, Yatay Pres Makinalarımız, Boru Lazer Makinalarımız, Kurtağzı Açma Makinalarımız ve Boru ve Profil Kıvırma Makinalarımız sayesinde zorlu veya kolay, seri veya yavaş,özel veya standart bükümlerinizde her zaman ve her yerde yanınızdayız.14 yıllık boru bükme, boru kıvırma ve kurtağzı açma makinası üretimi tecrübelerimiz ile halihazırdaki müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize güven vermiş ve vermekte olan bir firma olarak, daima müşterilerimizin gerek büküm ihtiyaçlarını gerekse kurtağzı açma ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.Tecrübeli ve yetenekli üretim ekibimiz ve mühendislerimiz sayesinde boru ve profil bükme ve kaynak ağzı (kurtağzı) makinaları söz konusu olduğunda adımızdan söz ettirmeye devam etmek için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

BB CNC 65 5 Eksen Boru&Profil Bükme MakinasıBB CNC 65 5 Eksen Boru&Profil Bükme Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BBEND MARKASI OLARAK ÜRETTİĞİMİZ CNC BORU BÜKME MAKİNALARI BÜYÜK KOLAYLIK VE YÜKSEK VERİMLİLİK SUNAR. ÇELİK, PASLANMAZ, ALÜMİNYUM, BAKIR VE BENZER MALZEMELERİ BASİT VE KARMAŞIK ŞEKİLLERDE BÜKEBİLEN CNC BORU BÜKME MAKİNALARIMIZ ÜRETİMLERİ İÇİN YÜKSEK KALİTEYİ HEDEFLEYEN ÜRETİCİLERİN ÖNCELİKLİ TERCİHİDİR. CNC BORU BÜKME MAKİNALARI; KULLANICILAR İÇİN KOLAYLIK VE VERİMLİLİK SAĞLAYAN ÇOK ADIMDA BÜKME İŞLEMLERİNİ OPERATÖR DESTEKLİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİR. SERİ ÜRETİMLER VE TEK BÜKME İŞLEMLERİNİN MALİYETLERİNİ ÖNEMLİ DERECEDE AZALTMAKTADIR. PROGRAM ARA YÜZÜ OLDUKÇA KOLAY VE KULLANICI DOSTUDUR. BBEND BBCNC 65 İLE 65 MM YE KADAR BORU ÇAPLARINI BÜKEREK MÜKEMMEL SONUÇLAR ELDE EDEBİLİRSİNİZ. TERCİH ETTİĞİNİZ CNC 65 BORU BÜKME MAKİNASI İLE BÜYÜK VERİMLİLİK AVANTAJLARINDAN FAYDALANACAK VE ÜRETİM SÜREÇLERİNİZDEN YÜKSEK KALİTEDE SONUÇLAR ALMA OLASILIĞINI ARTTIRABİLECEKSİNİZ.

BB BK 32 OTOMATİK YÜKLEMELİ BORU SONU KAPATMA MAKİNASIBB BK 32 OTOMATİK YÜKLEMELİ BORU SONU KAPATMA MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BAŞLIKLAR DEĞİŞEBİLİR PENS SİSTEMİ OLUP BÜNYEMİZDE ÇEŞİTLİ EBATLARI BULUNABİLİR. KAPAMA ÖLÇÜLERİ: MİN. 10MM MAX. 32MM ÇALIŞMA PERFORMANSI 8 SAATTE 1250 ADET MALZEME KAPANIMI. MAKİNA ÜZERİNDE MOTOR VE DÜZ VOLT MOTORU BULUNMAKTADIR. SIKMA İŞLEMİ HİDROLİK DEVRELER TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR. PLC KONTROL SİSTEMLİ. ÇALIŞMA ESNASINDA HİÇBİR GÜVENLİK TEHDİTİ BULUNMADIĞINDAN RİSKSİZ ÇALIŞMA İŞLEMİ YAPILABİLİR. OTOMATİK ÇALIŞMA PNÖMATİK PENS DİŞLİ AKTARMA HİDROLİK YAĞ SOĞUTUCU

PN 30-130 Kurtağzı Açma MakinasıPN 30-130 Kurtağzı Açma Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BBENDMAKİNA