Firma Adı İletişim Konum
AKYAPAK MAKİNA SANAYİ TİCARET A. Ş.
Hasanağa OSB Mah. HOSAB Sanayi Cad. No: 62 / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 280 7500
Web: https://www.akyapak.com.tr/
Salon: 8
Stant: 801
Ürün Grupları
  • Sac isleme Makineleri
  • Plazma Kesim Makineleri
  • Profil Bukme Makineleri
  • Boru isleme Makineleri
  • Metal isleme Makineleri

Geleceği Güçlendiriyoruz Metal bükme, delme, kesme makineleri ve kaynak çözümleri ile 6 kıtada 112 ülkeye ihracat yapan Bursa nın en köklü üreticilerinden AKYAPAK 60. yılını kutluyor. Yarım asrı aşan başarı öyküsünü yenilerini de ekleyerek yazmaya devam eden AKYAPAK, bugün Türkiye nin gücünü simgeleyen yüksek kalitesini başarıyla dünyaya taşıyor. Dünya genelindeki güçlü imajını pekiştirecek yeni adımlar atan AKYAPAK, son olarak Akyapak USA ve Akyapak Russia yapılanmalarını oluşturarak Tampa ve Moskova da ofisler açtı.

BMB-PBMB-P Bombe Presleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BMB-P Bombe presleri, geniş Akyapak ürün yelpazesi içinden en çok talep gören modellerden biridir. Otomatik çevirici (maniplatör) ile birlikte çalışan hidrolik bir prestir ve bütün diğer modeller gibi ağır şartlar için geliştirilmiştir. 150 ile 1600 ton güç, 500mm ile 10.000mm arası iç mesafe kapasitesinde üretilir.Dünyadaki bütün tank üreticilerinin temel arayışının yatırımda maksimum fiyat-performans olduğu düşüncesiyle, 250 Ton ve üzeri modeller ön gerdirmeli rotlar ile donatılmış, daha küçük kapasiteli olan modeller ise kolon bindirme tipinde geliştirilmiştir. Uygun kapasite; malzeme kalitesi, kalınlığı ve pul çapına bağlı olarak belirlenir. BMB-P modellerinin güçleri; en düşük çevrim zamanı ve yüksek verimlilik için, en büyük kalıp çapları dikkate alınarak hesaplanmıştır.Müşterilerimizin tecrübeli operator istihdamı sorununa yardımcı olmak amacıyla, ana kumanda ekranının tasarımı, en kolay öğrenim ve kullanım için tasarlanmıştır.

BMBBMB Kenar Sıvama Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bütün gövde kaynaklı birleştirmedir ve gerilim giderme tavlamasına tabi tutulmuştur.Tamamen hidrolik kontrol ve oransal valfler sayesinde tecrübesiz bir operator tarafından bile çok kolay kullanılabilmektedir. Hidrolik sistem, kapasite üzeri aşırı zorlama veya yanlış ayarlamaya karşı çok özel tedbirler alınarak tasarlanmıştır. Sıvama sırasında malzeme incelmesine dikkat etmeye gerek duymadan otomatik olarak sıvama yapılabilir. Kapasite, 500mm ile 10.000mm arasında çap ve 2 50mm soğuk / 100mm sıcak kalınlık.

HCBHCB 6X6 Ağır Seri Kolon-Bom Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kolon-Bom sistemleri, parçayı bağımsız olarak kaynatabileceği gibi, çevirici ya da pozisyoner yardımıyla dairesel veya boy kaynak da yapabilmektedir. Sistemde kullanılacak kaynak türleri; TOZALTI, MIG, MAG, TIG olabilir. Ayrıca Kolon-Bom sistemleri; zeminde sabit veya ray üzerinde otomatik yürüyüşlü olabilir. Kolon-Bom sistemleri kalitenin artırılması, üretim zamanının ve operatör yorgunluklarının azaltılmasına, hassasiyete ve bir operatörün yapabileceği devamlı kaynak miktarını artırmaya imkân verir. Akyapak Makine standart listelerinde 3×3 ile 9×9 Kolon-Bom sistemlerine yer vermektedir. Ancak özel durumlarda 10 x 10 metreye kadar üretim yapma kapasitesine sahiptir.

AHS 30/28AHS 4-Toplu Silindir Bükme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AHS hassas ve zorlu bükümler için güvenilir ve mükemmel çözüm sunar. 2 mm den 200 mm ye plaka kalınlığında ve 500 mm den 12000 mm ye sac genişliğinde malzemeleri bükmek için en akılcı seçimdir. Hassas, Üretken ve Güvenilir AHS, güvenirliğinin yanında, yüksek büküm hızı ile üretkenliği arttırırken kullanım kolaylığı sayesinde en zorlu bükümlerin üstesinden kolayca gelebilir. Plaka, büküm süresince sıkıştırılmış olduğundan patinaj ve malzemenin kayması önlenmiştir. Böylece daha güvenli bükümler gerçekleştirilir ve daha hassas sonuçlar elde edilir. AHS 4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri nde yan millerden biri dayama olarak kullanılabilir, böylece plaka, giriş yönünün karşısındaki mile kolayca ve hassas bir şekilde hizalanabilir. Tek Pasoda Daha Az Düz Uç AHS modelinde ön-büküm ve büküm yapılırken malzeme alt mil ile sıkıştırılabildiğinden tek pasoda tam bir silindir elde etmek mümkün olur. AHS modeli plakanın üst ve alt top arasında hassas bir şekilde sıkıştırılmasına olanak tanır ve böylece uçlardaki düzlük minimuma indirilir. Üstün donanımlara sahip Akyapak 4 Toplu CNC Büküm Makineleri ise operator bağımlılığını azaltarak daha güvenli ve daha üretken bir çözüm sunar.

APK 240APK 240 3-Toplu Profil Bükme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akyapak hidrolik profil bükme makinelerinde de müşterilerinin çözüm ortağı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.Yüksek kaliteli komponentler özel teknik tasarım başarısıyla çok güçlü bir gövdede birleşerek en ileri teknoloji hidrolik boru ve profil bükme makinelerini meydana getiriyor. Çelik (ST-52) malzemeden yapılan kaynak konstrüksiyon yapısı ile sağlam ve güvenilir, daha büyük mil çapları ile minimum esneme ve daha az deformasyon, daha büyük rulman ölçüleri ile uzun ömürlü APK Hidrolik Profil Bükme Makineleri, yüksek büküm momenti ve hidrolik silindirlerinin kuvveti sayesinde ise daha büyük kesitleri zorlanmadan bükebiliyor. Pratik ve üniversal vals topları da daha kolay ve çeşitli profillerin kıvrılmasına imkân tanıyor. Bu makineler, üç top tahrikli olduklarından ve kıvırma sırasında malzemenin kayması minimize edildiğinden dolayı daha yüksek kapasiteli büküm yapma imkânı sağlıyor. Apk45-35-30 hariç iki alt top birbirinden bağımsız olarak hidrolik ile hareket eder. Bu sayede, sadece üst topun hareket ettiği makinelere göre, operatörün becerisi artar ve malzemenin her iki ucunun da ön büküm yapılmasına olanak sağlanır. Yan dayamalar, özellikle köşebent ve spiral kıvırma işlemini kolaylaştırmak ve deformasyonu minimuma indirmek için 3 yönde hareketlidir.Bütün bu özellikleri ile APK modelleri rakipleri karşısında daha etkileyici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.